Print this Stránka

Kto sme

Lodenica KVŠ je jediným vodáckym klubom pri Karloveskom ramene, ktorá je otvorená pre verejnosť a prijíma nových členov, predovšetkým z Karlovej Vsi. Práve preto organizujeme v zmysle dohody s MČ Karlova Ves verejné akcie ako je:

 • Každoročný základný výcvik, spojený so záverečným splavom,
 • Deň detí na zátoke,
 • Denné detské tábory.

Hlavňou náplňou činnosti KVŠ Karlova Ves je rekreačno-turistická vodácka činnosť dospelých a mládeže od  nenáročných splavov pre celé rodiny až po expedície na najdivokejšie rieky sveta. Členovia lodenice sú však aj úspešnými športovcami. Najvýznamnejším je druhé miesto ženskej posádky na Majstrovstvách sveta v raftingu v USA.

Tu nás nájdete:

kvs mapa

 

3 comments

 1. Marian Duda

  Dobry den,
  rad by som sa touto cestou spytal ci poziciavate kanoe aj pre verejnost?
  ak ano tak za akych podmienok, dakujem za odpoved
  s pozdravom
  Duda Marian

 2. Miroslava Heribanova

  Pekný deň,
  chcem sa spýtať za svojho 13-ročného syna, ako by sa dalo stať sa členom vášho klubu. Rád by sa venoval kanoistike pravidelne. Ďakujem za odpoveď

 3. Mano Spanik

  Dobrý deň

  Každý štvrtok od 16:30 do 18:30 mávame tréningy v lodenici KVŠ. Najjednoduchšie bude ak tam zo synom prídete a všetko ostatné by sme doriešili na mieste. Na tréning nech si len donesie veci na prezlečenie + nejaké staré tenisky alebo sandále čo môže zablatiť a zamočiť. Ak chcete môžete mi aj zavolať 0908 477 414 – Maňo.

  Tešíme sa.

Pridaj komentár