Preskočiť na obsah

O nás

Klubová činnosť

Hlavňou náplňou činnosti KVŠ Karlova Ves je rekreačno-turistická vodácka činnosť dospelých a mládeže od nenáročných splavov pre celé rodiny až po expedície na najdivokejšie rieky sveta. Členovia lodenice sú však aj úspešnými športovcami. Najvýznamnejším je druhé miesto ženskej posádky na Majstrovstvách sveta v raftingu v USA.

Pre verejnosť

KVŠ je jediným vodáckym klubom pri Karloveskom ramene, ktorý je otvorený pre verejnosť a prijíma nových členov, predovšetkým z Karlovej Vsi. Práve preto organizujeme v zmysle dohody s MČ Karlova Ves verejné akcie ako je:

  • Základné vodácke výcviky spojené so záverečným splavom
  • Vodácky krúžok pre deti a mládež
  • Deň detí v Karloveskej zátoke

Skauti

Na lodenici funguje v spolupráci s klubom 2. oddiel vodných skautov Kontiki patriaci pod 11. zbor Biele Delfíny. Skauti sa v rôznych skupinách stretávajú v stredu od 16:00 do 19:00. Program je ladený vodácky. Ak to počasie dovolí, počas sezóny sme viac na vode. Inak organizujú výlety, výpravy a spolu s klubom sa zúčastňujú splavov.

Fotosúťaž

Tradičná fotografická súťaž pre amatérov fotografov, milovníkov športu a prírody už od roku 2010 organizovaná Jurajom Pucherom. Kategórie: Príroda, Šport na skale, Voda, Šport na súši a vo vzduchu, Šport a návykové látky …Výsledky z minulých ročníkov nájdete tu